WordPress 500 – internal Server Hatası

Merhaba,

500 internal server hatası yeni yüklediğiniz eklentiden sonra yada tema seçimi esnasında ortaya çıktığı konusunda eminseniz. Çözüm basit. 500 internal server hatasına yol açan temanın eklentisini etkisizleştirmek.

Yapmanız gereken FTP üzerinden wordpress sitenizin server‘ına bağlanmak ve ardıdan tek yapanız gereken wp-content/plugins dosyanızın ismini değiştirmek.

FTP ile siteniz sunucusuna bağlandıktan sonra Wp-content >> Plugins  dosyanıza gidin ve dosya isminin sonuna  “x harfi ekleyerek yeniden isimlendirin. Yani plugins dosyamızı yeniden isimlendirip  pluginsx yapın.

Şimdi wordpress sitenizin admin paneline ulaşabilirsiniz. WordPress sitenize geri dönün ve admin panelinizden giriş yapıp sorun yaşadığınız yani önceki seçtiğiniz temayı eski haline getirebilirsiniz

Bu arada unutmadan,

Eklenti yüklemesinden sonra sorun yaşadıysanız yukarıda pluginsx  olarak ismini değiştirdiğiniz dosyayı öylece bırakın, tema seçiminden sonra sorun yaşadıysanız bir dah ao seçtiğiniz temayı seçmemek kaydıyla pluginsx dosyasının ismin eski haline getirebilirisiniz.

Onur TURAN

It's only share now...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on Pinterest
, ,

Post navigation

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eder. *